Rozwiązania dla firm

Automatyzacja cyklicznych czynności

Pomagamy firmom usprawnić procesy, w których wykorzystywany jest MS Excel. Uważamy, że to komputery i systemy powinny dokonywać zbierania danych i ich prezentacji, aby ludzie mogli skupić się na ich analizie i wyciąganiu wniosków.

Systemy raportowania

Przygotowywanie cyklicznych raportów często zajmuje dużo czasu. Oferujemy rozwiązania, które sprawią, że tworzone przez nas raporty można wykonać za przyciśnięciem jednego kliknięcia. Posiadamy doświadczenie w łączeniu Excel’a bezpośrednio z hurtowniami danych i systemami transakcyjnymi, dzięki czemu nasze rozwiązania mogą zastąpić obecne systemy do raportowania.

Modele budżetowe i analiz opłacalności

Dzięki doświadczeniu w pracy w pionach finansowych i controllingu możemy służyć wsparciem przy tworzeniu i usprawnianiu modeli budżetowych oraz analiz opłacalności.

Pliki interfejsowe

Pracując z hurtowniami danych niejednokrotnie musimy przygotowywać specjalne pliki interfejsowe (np. zaczytujące dane budżetowe / forecastowe). Sama ta czynność nie przynosi żadnej wartości dodanej przedsiębiorstwu, a potrafi zająć wiele czasu. Nasze rozwiązania skracają te czynności nawet o 99%.

Oraz wszystko, co można zrobić przy pomocy Excela. Zobacz prezentację naszych rozwiązań.